GeoTHERM 12. Fuar ve Kongresi

24.01.2018 09:06 | 905 | Erkan Sancak (CFO)
GeoTHERM 12. Fuar ve Kongresi

 GeoTHERM 12. Fuar ve Kongresi

 

GeoTHERM, Almanya Offenburg'da Onikinci kez 1 ve 2 Mart 2018'de katılımcılarına kapılarını açacak. Bunun yanı sıra ziyaretçiler için kongre ve ticaret fuar kombine konseptinin çok yararlı olacağına inanıyorlar. GeoTHERM, son on bir yıl içinde, sadece jeotermal piyasada yer alan herkes tarafından kaçırılmaması gereken en büyük uluslararası buluşma noktası oldu.

GeoTHERM, dünyadaki en büyük jeotermal enerji fuarı konumunu vurguladı. 47 ülke ve 190'dan fazla katılımcının 3.657 ziyaretçisi ile bu etkinlik başarıyla sonuçlandı ve jeotermal enerji çözümleri alanında yaşanan dinamik büyümeyi açıkça yansıtıyor.

     Sığ ve derin jeotermal enerji alanlarını kapsayan yüksek kaliteli bir kongre programı eşliğinde düzenlenen bu etkinlik, araştırma ve uygulama için iyi bir bilgi birikimi ve deneyim değişimi için mükemmel bir platform sunmaktadır. Politika, bilim ve endüstriye sahip yetkili ortaklar bu konseptten en yüksek değerde faydalanarak, GeoTHERM'ın gelişimini aktif olarak destekliyorlar.

   

Fuar ve Kongrenin Ziyaretçileri

Mimarlar, Mühendisler ve Plancılar; Nitelikli vasıflı işçiler; Jeologlar ve Jeoscientistler; Kuyu Kazıcılar; Jeotermal ve Sondaj Endüstrisi; Yerel yönetimler ve idareler; Enerji otoriteleri ve Kamu hizmeti şirketleri; Operatörler ve Yatırımcılar; Bilim ve Araştırma Görevlileri

 

Kaynak ve Kayıt İçin 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler