Firma Sayfası

Oceanmec Energy International

Oceanmec Energy International
Yetkili Kisi: Kubilay ÇEVİK
Firma Adı: Oceanmec Energy International
Adresi:
Aydin/Germencik
Telefon: +90 256 577 38 39
Fax: +90 256 577 47 48
Web Sitesi: http://www.oceanmec.com
E-Mail: info@oceanmec.com

Video

Resimler

  • Oceanmec Energy International
  • Oceanmec Energy International
  • Oceanmec Energy International
  • Oceanmec Energy International

Firma Hakkında

Firmamız, yüzde yüz yerli sermayeli olarak Aydın Germencik ilçesinde kurulmuş olup, 10.000 m² kapalı 40.000 m²  açık alana sahiptir. Türkiye'nin sektöründeki en büyüğü olan Oceanmec Energy International, sondaj sektörünün zamanla artan ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet vermek amacıyla 2009 yılından beri çözümler üretmektedir. Oceanmec Energy International markasının doğuşu Çevik Grup bünyesinde yer alan Karizma Enerji ile başlamıştır. Karizma Enerji jeotermal sektöründe kuyu hizmetleri ve tamamlama konusunda birçok firmaya çözüm ortağı olmuş ve sondaj sektöründe gerekli olan tüm üretimi gerçekleştiren Oceanmec Makine ile gücünü birleştirerek, Oceanmec Energy International adıyla sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir firma konumuna gelmiştir.

Oceanmec Energy International konusunda uzman 30 ‘un üzerinde mühendis ve deneyimli 200 ‘ü aşkın personeliyle müşteri memnuniyeti odaklı, başta jeotermal enerji ve sondaj sektörleri olmak üzere geniş bir sektör grubuna hizmet vermektedir.

Oceanmec Energy International:

Sondaj Servis Departmanında; Kule ve envanter, sondaj ve operasyon destek hizmetleri Yönlü sondaj, performans sondajı, kuyudibi ekipman kiralama ve operasyonel destek hizmetleri sunulmaktadır.

Fabrika, Bakım ve Muayene(NDT) Servis Departmanında;  Hardbanding, Hardfacing, Diş yenileme, Kuyudibi ekipmanları bakım ve onarım, Casing slot açma gibi her türlü sektörel hizmetler
Kuyu Testleri ve tamamlama Servis Departmanında;  PT/PTS kuyu veri ölçümleri, Enjeksiyon ve interferans testleri, gaz ölçümü ve numune alımı, üretim hattı ve Silencer-Savak kurlumu, Tracer testi, test sonuçları analiz ve raporlama, Gama Ray, CCL / Caliper Log  ve benzeri her türlü kuyu test ve tamamlama hizmetleri  
Coiled Tubing Ve Çimentolama Servis Departmanında;  Asitleme, N2 ile Canlandırma, Düşük çaplarda Sondaj, Kuyu temizleme ve benzeri çeşitli hizmetler

Entegre Hizmetler departmanımız da tüm hizmetlerimiz anahtar teslim olacak şekilde sektöre sunulmaktadır. Şirketimiz geniş yelpazeli  , anahtar teslim hizmet anlayışı veren bir Türk firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamızın önemli bir özelliği de, sektörün ihtiyacı olan, yurtdışına bağımlı ve projesiz ürünleri  ( Fabrika, Bakım ve Muayene(NDT) Servis Departmanında ) dizayn edip, projelendirip, geliştirerek müşterilerine  sunmasıdır. Firmamız, müşteri beklentilerini öngören çözümler üretmek ve çok sayıda yenilikçi çözümü hizmete sunmak için; Ar-Ge, tasarım ve yeni yatırım çalışmalarını hız kesmeksizin sürdürmektedir. Oceanmec Energy International ISO 9001  ( Kalite Yönetim Sistemi ) , ISO 14001 ( Çevre Yönetim sistemi ) , OHSAS 18001 ( İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi ) ve ISO 10002 ( Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ) Yönetim Sistemlerine sahiptir. Sürdürülebilirliği kurumsal değerleri içerisinde tanımlayan Oceanmec Energy International dünden bugüne ve geleceğe değer katan Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi bir kurum kültürü olarak benimseme yolunda ilerleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Sosyal sorumluluk faaliyetlerini gerçekleştirirken içinde bulunduğumuz toplumun sorunlarından yola çıkan çevresel ve sosyal sorunları etik ve sorumlu davranarak bu yönde kararlar alıp uygulamaktadır.

 

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet  verebilmek presiplerimizin temelini oluşturmaktadır.

Hedeflerine Milli kaynak milli gelir penceresinden bakarak emin adımlar ile devam eden Oceanmec Energy International siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

Sizleri de  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

 

Oceanmec Energy International:

Our company is a 100% wholly owned Turkish company , with an indoor  area of 10.000 m2 and an open area of 40.000 m2, located in Aydin/Germencik. Oceanmec Energy International is the company with the most diverse services in Turkey, supplying solutions to the growing needs of the energy sector since 2009. The birth of Oceanmec Energy International started with Karizma Energy which is a subsidiary of Cevik Group. Karizma Energy supplied the solutions for many companies in the geothermal drilling and well services sector while Oceanmec met their needs in the fabrication, machining and inspections area. This lead to a perfect merger of services between the two companies, which has been named Oceanmec Energy International. The merger now allows full services to be offered to the energy sector in Turkey. Oceanmec Energy International provides a customer service driven environment and employs over 30 engineers and over 200 staff who are the driving factor in the successful execution of services to the energy industry.

Oceanmec Energy International:

Drilling Services: Provides contract drilling services, directional drilling, performance drilling and well equipment, and rentals.

Fabrication, Maintenance, Repair and Inspection Services: Hardbanding, Hardfacing, Downhole tool repair and maintenance, Machining, Fabrication, Well and Drilling equipment maintenance and repair,Casing Slotting, among other services.

Well Testing and Completion Services: PT/PTS well measurements, Injection and Interference tests, gas measurements and sample collection, silencer installation, Trace test, analysis and reporting services, Gyro, Gamma Ray, CCL/ Caliper Log.

Coiled Tubing, Cementing, and Stimulation Services: Acidization, N2 , Drilling, Cementing, Clean outs, Plug setting/drill out, other various coiled tubing applications.

Integrated Services Department: Services are offered in turnkey packages, single service, or bundled services that fit your requirements and delivered in a professional, cost-effective manner.

Our company strives to deliver to the customer, the highest quality products and services at affordable rates to accomplish our common goal of a highly successful project. Our target is to provide solutions to difficult problems in very innovative ways. Our Research and Development department is constantly at work to provide the most practical solutions for all of our clients. Oceanmec Energy International provides the following certification ISO 9001 (Quality Control System), ISO 14001 (Environmental Management System), OHSAS (occupational health and safety management system ) and ISO 10002 (customer satisfaction analysis system). As a  company, we are constantly aiming for higher goals and streamlining every proccess to become safer and more efficient.

Our company and its employees also work with other projects outside of our business (Corporate Social Responsibility Project) to better our community. Something that we take great pride in doing.

The respect for our jobs, our meticulous nature and our desire for the highest quality provides the basis for our customer satisfaction which is our first priority.

Our main objective is to provide the best service that can be achieved to you, our client.

We invite you to grow and succeed together.