5. Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Başlangıç Tarihi: 19.04.2018 09:00
Bitiş Tarihi: 21.04.2018 12:00
Yeri: İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
Ekleyen: Admin | İzlenme: 1035
5. Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
5. Jeotermal Fuarı yeni yeri ve yeni tarihi ile İzmir’de ziyaretçisiyle buluşacak.
 
  Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ve 5.kez düzenlenecek Expo Geothermal, sektörün kalbini İzmir’e taşıdı. 2017 yılı Ocak ayında İstanbul’da yapılan fuardan sonra; katılımcıların istekleri doğrultusunda 5. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI, yeni yatırımlarıyla 19 – 21 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
Büyüyen Sektör, 2018’de Yatırım ve Teşviklerle Hız Kazanacak
 
  Jeotermal enerji kaynakları bakımından Dünya sıralamasında ilk 5’te yer alan ülkemizde, yer altındaki güneş olarak da bilinen, milli kaynağımız diye de nitelendirilen termal suların varlığı ve kullanım potansiyeli her geçen gün önem kazanıyor. Temiz, çevreyle dost ve yenilenebilir enerji kaynağı olması açısından oldukça değerli olan bu enerjiye ve jeotermal sektörüne yapılan yatırımlar, devlet destekleriyle de hız kazanıyor.
 
  Elektrik santrallerinden, sondajcılara, müşavirlik – mühendislik firmalarından, izolasyonlu boru üreticilerine, otomasyon scada sistemlerinden, pompa vana imalatçılarına, ölçüm cihazlarından, su kimyasallarına, sektörle ilgili sivil toplum kuruluşlarına, jeotermal kaynağa sahip belediyelere kadar koca bir alanı kaplayan Jeotermal enerjinin önemi bir kez daha Expo Geothermal’de anlaşılacak.
 
İzmir’de, 3 Gün Jeotermal Günleri Yaşanacak
 
  İzmir Tepekule Kongre ve Fuar Merkezinde, mükemmel lokasyona sahip bir konumda yapılacak 5.EXPO GEOTHERMAL, yurt dışından gelen ziyaretçiler için kolay bir ulaşım ağına sahip.
reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam