4. Expo Jeotermal - Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Başlangıç Tarihi: 12.01.2017 08:00
Bitiş Tarihi: 14.01.2017 12:00
Yeri: İstanbul Fuar Merkez - İFM
Ekleyen: Admin | İzlenme: 1047
4. Expo Jeotermal - Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Jeotermal enerji kaynakları açısından Avrupa’da lider, Dünya’da ise 5. Sıradaki konumuyla çok önemli bir potansiyele sahip ülkemizde, sektörün büyümesini sağlayan Geothermal Expo, yeni yatırımların önünü açmak için 4. Kez ziyaretçisiyle buluşuyor.

Yenilenebilir enerji kaynakları arasında büyük paya sahip Jeotermal’in, yeni sahalarda kullanılması, tesislerin yapımı ve gereken ekipman ile teknolojinin sağlanması açısından sektörün önde gelen firmaları ve temsilcileri 4. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI’nda buluşuyor.

Özellikle 2015 ve 2016’daki 2. Ve 3.Fuarlarımız, ziyaretçi ve katılımcılardan büyük ilgi görmüş, sivil toplum kuruluşları, enerji firmaları ve devlet kurumlarının ilgisini çekmiştir.

Bu fuarda, Ana destekçimiz; JESDER (Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği)

12 – 13 - 14 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan GEOTHERMAL EXPO, bu sektöre girmek isteyen kuruluşlar için kaçırılmayacak bir iş ve tanıtım fırsatı konumundadır.

 

reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam