Uluslararası Burdur Deprem Ve Çevre Sempozyumu

Başlangıç Tarihi: 07.05.2015 09:00
Bitiş Tarihi: 09.05.2015 05:00
Yeri: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Ekleyen: Serap Akyel | İzlenme: 947
Uluslararası Burdur Deprem Ve Çevre Sempozyumu

Saygıdeğer Bilim İnsanları;

7 - 9 Mayıs 2015 tarihleri arasında sizleri Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Burdur İl Müdürlüğü işbirliğince gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Burdur Deprem ve Çevre Sempozyumu” na davet ediyoruz.

Deprem ve çevre sempozyumunun temel felsefesi, deprem ve çevre ilişkili tüm bilim alanlarını (jeofizik, jeoloji, jeodezi, inşaat, deprem, endüstri, elektronik, çevre mühendisliği, mimarlık, peyzaj mimarlığı, tıp, psikoloji, hukuk, ekonomi, iletişim, felsefe, sosyoloji ve diğer toplum bilimleri) kapsayan bir ortam oluşturmak ve konuyla ilgili bilim insanlarını bir araya getirerek bilgi alış verişini sağlamaktır. Ayrıca, merkezi ve yerel yönetimler, sivil savunma, itfaiye, arama-kurtarma birlikleri, medya kuruluşları temsilcileri, sivil toplum örgütleriyle akademisyenler arasındaki iletişim ve işbirliğini güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam